9879
توافق بایرن با اینتر برای انتقال پرسیچ
19 مرداد 1398
158
خارجی
روزنامه بیلد تاکید کرد که دو باشگاه اینتر و بایرن مونیخ بر سر انتقال ایوان پرسیچ به توافق نهایی رسیده‌اند و این انتقال به صورت قرضی و یک ساله است.

روزنامه گل - به گزارش  بیلد، بایرن مونیخ برای پر کردن جالی خالی آرین روبن تلاش کرد تا لروی سانه را در تابستان جذب کند. بایرن به شدت به جذب سانه نزدیک شد اما آسیب دیدگی این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی باعث شد این انتقال صورت نگیرد. بایرن بعد از منتفی شدن جذب سانه سراغ ایوان پرسیچ از اینتر رفت.

روزنامه معتبر بیلد آلمان نوشت که بایرن و اینتر بر سر انتقال قرضی پرسیچ به توافق نهایی رسیدند و بایرن در صورت رضایت از کار این بازیکن کروات با پرداخت ۳۰ میلیون یورو به اینتر می‌تواند او را به صورت نهایی خریداری کند.

پرسیچ از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار اینتر به شمار می‌آید اما او جایی در تفکرات کونته ندارد و همین باعث شد تا اینتر هم مشکل با جدایی او نداشته باشد. او تجربه زیادی در بوندسلیگا دارد و پیش از این چهار سال با پیراهن دو تیم بوروسیا دورتموند و ولفسبورگ به میدان رفته و بعد از درخشش در بوندسلیگا بود که در سال ۲۰۱۵ راهی اینتر شد و تا الان در این تیم بازی می‌کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها