9835
بالاخره بدن پرسپولیسی‌ها ساخته شد یا نه؟
16 مرداد 1398
206
ایرانی
گفته مي‌شود سبك بودن تمرينات بدني در تركيه با تعمد كادرفني بوده، چرا كه كالدرون از تعويق ليگ مطلع شده و حجم تمرينات را كاهش داده است

روزنامه گل- با تغيير كادر فني پرسپوليس، طبعا برنامه‌هاي آماده‌سازي اين تيم هم در همه جنبه‌ها به طور اساسي متحول شد. يكي از مسايلي كه از همان ابتدا مايه نگراني شد، داستان بدنسازي سرخ‌ها بود. همه مي‌دانند كه ماركوي كروات چه بدنساز متبحري بود و چطور ظرف چهار سال گذشته بدن بازيكنان پرسپوليس را براي مسابقات فشرده آماده مي‌كرد. وقتي ماركو رفت، نگراني‌ها در مورد جانشين او شروع شد. اين نگراني به ويژه زماني اوج گرفت كه اردوي تركيه با آن شرايط خاص برگزار شد. پس از آن، چند بازيكن پرسپوليس بدون اينكه بخواهند اسمي از آنها در سطح رسانه‌ها مطرح شود، مدعي شدند بدنسازي امسال تيم چنگي به دل نمي‌زده است. اين شايعات به طور عميق باعث نگراني هواداران شده و آنها مي‌ترسند عدم شناخت گابريل كالدرون از ليگ ايران كار دست او بدهد. در حقيقت ليگ ايران بيش از حد «فيزيكي» است و با ليگ كشورهاي همسايه فرق مي‌كند. پرسپوليسي‌ها نگران شده‌اند مبادا مربي آرژانتيني از اين موضوع ناآگاه بوده باشد و با غفلت در مورد بدنسازي، تيم را از دوران اوجش پايين بكشد.

در عين حال اما طي چند روز گذشته زمزمه‌هاي اميدواركننده‌تري از اردوگاه قرمزها به گوش رسيده است. گفته مي‌شود سبك بودن تمرينات بدني در تركيه با تعمد كادرفني بوده، چرا كه كالدرون از تعويق ليگ مطلع شده و حجم تمرينات را كاهش داده است. در حقيقت او نخواسته بدن بازيكنان را بيهوده تحت فشار قرار بدهد و در شرايطي كه تاريخ آغاز مسابقات معلوم نبود، به آنها ضربه بزند. شايد بدنسازي سنگين به سبك ماركو، آن هم در شرايطي كه دوره پيش‌فصل حداقل 20 روز طولاني‌تر از هر سال شده بود، اثر معكوس به جا مي‌گذاشت. در همين راستا از درون تيم خبر مي‌رسد تمرينات بدنسازي به شكل ملايم همچنان ادامه دارد و بعيد به نظر مي‌رسد سرخپوشان در فصل جديد از اين ناحيه دچار مشكل شوند. در هر صورت بايد منتظر شروع ليگ ماند و ديد كدام يكي از اين فرضيه‌ها درست‌تر است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها