9814
منصوریان: خط دفاعی الاتحاد مشکلات زیادی داشت
15 مرداد 1398
159
ایرانی
علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران معتقد است که تیمش می‌تواند در بازی برگشت شکست مقابل الاتحاد را جبران کند و راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن ایران پس از شکست تیمش مقابل الاتحاد عربستان با نتیجه 2 بر یک در نشست خبری گفت: در مورد بازی رفت باید بگویم با توجه به اینکه نتیجه 2 بر یک شد و ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم، نتیجه به دست آمده برای ما خوب است و در بازی برگشت امیدوار به جبران هستیم.

وی ادامه داد: تیم الاتحاد در 15 دقیقه پایانی بازی دچار اُفت فیزیکی شد و قطع به یقین ما در دوحه تغییر سیستم خواهیم داشت. خیلی امیدوار به دوحه می‌رویم و به یاری پروردگار جریان بازی را تغییر می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در بازی برگشت نتیجه یک بر صفر منجر به صعود ما می‌شود، باید در بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در دفاع بدون اشتباه ظاهر شویم. الاتحاد در دوحه قطعاً از ما گل خواهد خورد.

منصوریان خاطرنشان کرد: در این بازی نمی‌توانستیم ریسک زیادی کنیم، اما بازی برگشت فرق دارد و با توجه به مشکلات زیادی که در خط دفاعی الاتحاد دیدم این تیم قطعاً از ما گل می‌خورد و اگر با دقت بازی کنیم و گل نخوریم می‌توانیم صعود کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها