منصوریان: خط دفاعی الاتحاد مشکلات زیادی داشت
15 مرداد 1398 ایرانی
علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران معتقد است که تیمش می‌تواند در بازی برگشت شکست مقابل الاتحاد را جبران کند و راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن ایران پس از شکست تیمش مقابل الاتحاد عربستان با نتیجه 2 بر یک در نشست خبری گفت: در مورد بازی رفت باید بگویم با توجه به اینکه نتیجه 2 بر یک شد و ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم، نتیجه به دست آمده برای ما خوب است و در بازی برگشت امیدوار به جبران هستیم.

وی ادامه داد: تیم الاتحاد در 15 دقیقه پایانی بازی دچار اُفت فیزیکی شد و قطع به یقین ما در دوحه تغییر سیستم خواهیم داشت. خیلی امیدوار به دوحه می‌رویم و به یاری پروردگار جریان بازی را تغییر می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در بازی برگشت نتیجه یک بر صفر منجر به صعود ما می‌شود، باید در بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در دفاع بدون اشتباه ظاهر شویم. الاتحاد در دوحه قطعاً از ما گل خواهد خورد.

منصوریان خاطرنشان کرد: در این بازی نمی‌توانستیم ریسک زیادی کنیم، اما بازی برگشت فرق دارد و با توجه به مشکلات زیادی که در خط دفاعی الاتحاد دیدم این تیم قطعاً از ما گل می‌خورد و اگر با دقت بازی کنیم و گل نخوریم می‌توانیم صعود کنیم.


تازه ترین خبرها