13776
فتح‌الله‌زاده از حضور در هیات مدیره استقلال استعفا کرد
11 بهمن 1398
121
ایرانی
علی فتح الله زاده با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

روزنامه گل -

علی فتح الله زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از ادامه حضور در این هیات مدیره استعفا کرد. متن نامه او به شرح زیر است: 

بسمه تعالی

جناب اقای دکتر مسعود سلطانی فر 
وزیر محترم ورزش و جوانان 

سلام علیکم

احتراما ، بعد از نظر لطف جنابعالی  و مجمع محترم در انتصاب اینجانب بعنوان عضو هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پیرو مذاکرات و توافقات انجام شده ، حال که وضعیت تیم به شرایط بهتری رسیده و مشکلات ناشی از جدایی مربی سابق و استعفای مدیرعامل محترم با انتصاب سرپرست مدیریت و سرمربی تیم در حال حل شدن بوده ، از ان مقام محترم خواهشمندم با استعفای اینجانب موافقت فرمایید . 
بدیهی است خدمت به هواداران عزیز استقلال ارزوی من و همه خدمتگزاران استقلالی است اما همانطوری که یک روز با حضورم در صحنه و سمت اجرایی به تیم محبوبم کمک رسان بوده امروز بر این نظرم که برخلاف میل باطنی ام با استعفا و عدم حضور خود می توانم به باشگاه کمک کرده و فضای خدمت را برای دیگر عزیزان فراهم نموده تا از توان انها در امر سیاستگذاری و نظارت بر امور باشگاه استفاده شود . 

امیدوارم همکاری اینجانب در دوران کوتاه اخیر برای این باشگاه مثمر ثمر بوده باشد. 

قبلا از حسن نظر و توجه جنابعالی نهایت تشکر و قدردانی را دارم و برای شما آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند خواستارم.

برادر شما - علی فتح الله زاده خویی


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها