شوک بزرگ به نمایندگان کشورمان در آسیا
13506
همه میزبانی‌های ایران لغو شد!
27 دی 1398
107
ایرانی
مقرر گردید در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران 4 باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود

روزنامه گل- در شرایطی که شایعه شده بود باشگاه الکویت خواهان انتقال بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا با استقلال به زمین بی‌طرف است و در حالی که طبق معمول دوستان مسوول در داخل کشور این موضوع را تکذیب می‌کردند، فدراسیون فوتبال دقایقی پیش با انتشار یک اطلاعیه رسما محرومیت باشگاه‌های کشورمان را تایید کرد. در این بیانیه آمده است:

یک- فدراسیون فوتبال امروز نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی‌طرف برگزار کند.

دو- فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از دریافت نامه و در روز جمعه جلسه‌ای را با حضور کلیه مسئولان مرتبط با موضوع برگزار کرد و مراحل اولیه پیگیری ویژه در این باره به سرعت آغاز شد.

سه- همچنین مقرر گردید در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران 4 باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود و تصمیم مقتضی با اعلام نظر باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو اتخاذ گردد.

چهار- موضع نهایی باشگاه‌های ایرانی ظرف روزهای آینده و پس از تصمیم‌گیری قطعی کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها