10138
هشدار وکیل قطبی به فولاد: امروز آخرین فرصت است/ به فیفا شکایت می‌کنیم
02 شهريور 1398
134
ایرانی
مدیر برنامه‌های افشین قطبی،‌ گفت: من با جناب رضایی تماس گرفتم و خواهش کردم که اجازه ندهد کار به شکایت بکشد.

روزنامه گل - مهدی حاج‌باقر در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد پرداخت مطالبات افشین قطبی از سوی باشگاه فولاد خوزستان، گفت: ما قراردادی 6 ماهه با فولاد داشتیم، بعد از پرداخت دو قسط به ما، دیگر پرداختی انجام نشد، 4 ماه از رفتن افشین قطبی می‌گذرد اما هنوز پولی به ما پرداخت نشده است. من به حرمت جناب رضایی صبر کردم که کار به شکایت کشیده نشود، نه تنها ما بلکه دو بازیکن خارجی هم قصد دارند به فیفا شکایت کنند که این مسأله شایسته باشگاه فولاد نیست.

وی در ادامه گفت: از طرفی ما نمی‌خواهیم وجهه افشین قطبی خراب شود و فکر می‌کنم 8 ماه صبر کردن کافی است. باشگاه فولاد سه بازیکن را با کسر 20 درصد از قراردادشان جریمه کرده، 20 درصد قرارداد مسی چیزی حدود 200 میلیون تومان می‌شود و من با استعلامی که از فیفا گرفتم آنها می‌گویند جریمه بازیکن به این شکل اصلاً درست نیست.

حاج‌ باقر در خصوص شکایت به فدراسیون جهانی فوتبال گفت: امروز آخرین روز است و اگر نتیجه نگیریم به فیفا شکایت می‌کنیم، همان ‌آکا شکایت می‌کند و هم من، البته من سازمان لیگ هم رفته‌ام و پیگیری‌های لازم را انجام داده‌ام. من با جناب رضایی تماس گرفتم و خواهش کردم نگذارند کار به شکایت بکشد اما آنها متأسفانه نتوانستند پول آقای قطبی را فراهم کنند، از آقایان رضایی و محمدی خواهش می‌کنم این مسأله را جمع کنند و اجازه ندهند کار به فیفا و شکایت بکشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها